پیرزنی با گلدان پلاستیکی در اهواز به جنگ با دشمن در مرز ایران رفت

در نظر داشته باشید که آن دسته از گلدان پلاستیکی در اهواز که بسیار ارزان هستند، شاید کیفیت آنها حداقل باشد و بنابراین عمر آنها یکسان است.

بنابراین، ارزش آن را دارد که فضای سبزی را که روزها، ماه‌ها و سال‌های زیادی را به آن اختصاص می‌دهید، به دست آورید. نظر شما چیست؟

یکامروز تعداد انگشت شماری کاردستی را انتخاب کرده ایم تا با مواد بازیافتی انجام دهیم و باغچه ای در داخل خانه ایجاد کنیم . این فعالیت ها برای آموزش مراقبت از سیاره ما به کودکان عالی است . با بازیافت و پرورش گیاهان ، آنها یاد می گیرند که مسئولیت پذیر باشند و از طبیعت محافظت کنند .
اگر می‌خواهید گلدان‌ها را آویزان کنید، باید چند سوراخ در هر طرف ایجاد کنید.
گلدان ها را رنگ کنید. ابتدا از یک پوشش رنگ سفید استفاده کنید و پس از خشک شدن، گلدان ها را به دلخواه شخصی سازی کنید.
برای آویزان کردن گلدان ها از مقداری طناب اسپارتو استفاده کنید. البته آنها را با خاک پر کنید و مقداری بذر بکارید.

گلدان

گلدان ها با دست در سریلانکا با استفاده از پوسته نارگیل ضایعات مزارع نارگیل محلی ساخته می شوند. پس از شستن و خشک شدن، الیاف پوسته نارگیل فشرده می شود تا یک حصیر گشاد تولید شود و سپس قالب گیری می شود تا شکل گلدانی خشن ایجاد شود.

این در لاتکس طبیعی آغشته می شود برای کمک به نگه داشتن الیاف در کنار هم – و از طریق فشار بسیار سنگین تری قرار می گیرد تا به گلدان شکل نهایی خود را بدهد. سپس گلدان ها خشک شده و برش داده می شوند. محصول نهایی کاملاً زیست تخریب پذیر است.

هنگامی که شرکت تصمیم گرفت از گلدان های پلاستیکی استفاده کند – برای ایجاد یک محصول سبزتر – آنها جایگزین های مختلفی مانند پوسته برنج، ذغال سنگ نارس، علف زیتون و گشنیز را آزمایش کردند. درک می گوید که به سرعت مشخص شد که دیگ گشنیز برای آنها مناسب است. او توضیح می دهد: «گیاهان به خوبی در آنها عمل کردند.

درک می افزاید: «ما متوجه شده ایم که اکثر گیاهان عملکرد فوق العاده ای در آنها داشته اند، البته اگر عملکرد آنها خیلی خوب باشد. با توجه به حجم کمپوستی که در گلدان ها داریم، گیاه بسیار بزرگی در بالای آن می گیریم . ظاهر پرمویی گلدان ها هم مزیتش بود. درک توضیح می‌دهد: «لازم نیست به کسی بگویید که طبیعی‌تر یا دوست‌دار محیط‌زیست است، زیرا آن را فریاد می‌زند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.