پیرزنی با دیدن دستگاه فشار خون activex به کما رفت

دستگاه فشار خون activex (اصطلاح پزشکی: فشارسنج) در نسخه های مکانیکی، دستی و الکترونیکی موجود است. هنگامی که توسط پزشک معاینه می شوید، معمولا یک دستگاه فشارسنج مکانیکی پیدا خواهید کرد.

هر دو نوع ابزار قابل اعتماد هستندبرای تعیین فشار خون، و هر دو دستگاه نیز به روشی مشابه کار می کنند: اندازه گیری با استفاده از کاف روی مچ دست یا بازو انجام می شود.

با این وجود، تفاوت های مهمی وجود دارد و هر دو دستگاه مزایا و معایب فردی دارند. در ادامه هر دو دستگاه فشارسنج برقی، دیجیتال و دستی را به طور کامل به شما معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که دستگاه ها چه ویژگی های خاصی دارند و در هنگام اندازه گیری باید به چه نکاتی توجه کنید تا دستگاه ها مقادیر صحیحی را در اختیار شما قرار دهند.

دستگاه

یک دستگاه فشارسنج الکترونیکی با کارکرد آسان خود بیش از هر چیز تحت تاثیر قرار می دهد. حتی بیمارانی که هیچ تجربه ای از اندازه گیری منظم فشار خون ندارند، معمولاً اگر دستورالعمل های ضمیمه شده را به دقت مطالعه کرده و اطلاعات سازنده را در نظر گرفته باشند، می توانند بدون هیچ مشکلی این کار را انجام دهند.

الزامات فنی برای اندازه گیری فشار خون به سختی قابل ذکر است. حتی به پریز برق هم نیاز ندارد. اندازه گیری فشار خون با یک دستگاه الکترونیکی بسیار ساده با باتری هایی کار می کند که باد کردن کاف، صفحه نمایش دیجیتال و دکمه ها را تامین می کنند. اندازه گیری فشار خون، نبض و موارد دیگر می تواند به همین سادگی باشد!

یک ویژگی خاص در پزشکی دستگاه های فشار خون نیمه اتوماتیک هستنداین دستگاه های اندازه گیری بسیار جمع و جور هستند و به خصوص با باتری کار می کنند. از آنجایی که باد کردن با دست انجام می شود، باتری باید انرژی کمتری ارائه کند و یک مجموعه از باتری ها برای اندازه گیری های بسیار بیشتر کافی است. با این حال، در مقایسه با یک دستگاه کاملاً دستی، مقادیر به صورت دیجیتالی نمایش داده می شوند، به طوری که پس از هر اندازه گیری روی بازو، می توان آنها را به راحتی و به وضوح روی یک صفحه نمایش الکترونیکی خواند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.