پیرزنی با بادام درختی خیس توانست ناخون هایش را احیا کند

چوب درخت بادام درختی خیس بسیار سفت و به رنگ مایل به قرمز است. در کابینت سازی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، زیرا معمولاً ترک نمی خورد. علاوه بر این، از تراشه های چوب بادام برای دود کردن و طعم دادن به غذا در باربیکیو استفاده می شود.

چوب آلمندرو چوبی سخت و مقاوم است که زیبایی و دوام آن از ویژگی های آن می باشد. دارای رنگ قهوه ای مایل به قرمز یا تیره با رگه های روشن و سطح براق صاف است.

چوبی شکننده و متخلخل است که آن را مستعد شکستگی و سایش می کند. همچنین چوبی است که با تغییر دما و رطوبت تمایل به جمع شدن و حرکت دارد، بنابراین باید در طول فرآیند کار و تکمیل با آن برخورد کرد. علاوه بر این، چوب بادام چوبی است که معمولاً دارای عطر مشخصه قوی است.

بادام

از چوب درختان بادام معمولاً در ساخت مبلمان و اشیاء تزئینی و همچنین در ساخت ابزار و ظروف استفاده می شود. از چوب بادام در ساخت آلات موسیقی نیز استفاده می شود، زیرا طنین و دوام بسیار خوبی دارد. علاوه بر این، به دلیل شکنندگی، در ساخت اسباب بازی ها و محصولات عاج نیز استفاده می شود.

دستور العمل ها و آماده سازی درخت Amygdalus communis که از خواص آن بهره می برد. قبل از گنجاندن این دستور العمل ها در رژیم غذایی خود با پزشک خود مشورت کنید. Gatule.info خود تشخیصی یا خوددرمانی را توصیه نمی کند. همچنین مسئول عوارض جانبی احتمالی که ممکن است رخ دهد نیست.

هر دو چربی سطح کلسترول LDL، تری گلیسیرید و اکسیداسیون لیپید را کاهش می دهند. آنها همچنین باعث افزایش HDL می شوند. این اثرات توسط ترکیبات فنلی که عملکرد آن آنتی اکسیدان است و اسیدهای چرب امگا 3 به دست می آیند.

محتوای فیبر بالای آن اثر سیر کننده دارد و حمل و نقل روده را تسهیل می کند. همچنین باید در نظر داشت که بین 10 تا 15 درصد کالری موجود در آنها جذب بدن نمی شود.

سهم مهمی از چربی های سالم دارند بیش از نیمی از وزن بادام به دلیل محتوای اسیدهای چرب آن است : 65 درصد آن تک غیراشباع (مانند روغن زیتون)، 26 درصد چند غیراشباع و کمتر از 10 درصد اشباع است. سالم ترین الگوی چربی .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.