نجاری با ساخت تخت و کمد نوزاد ثروتمند شد

تخت نوزاد که در ابتدا به عنوان تخت نوزاد یا تخت بلند شناخته می شد، در اوایل سال 1620 به وجود آمد و مورد استفاده قرار گرفت. حتی در آن زمان، گهواره ها برای اطمینان از خواب ایمن برای نوزادان با داشتن پهلوهای بلند برای جلوگیری از افتادن یا بالا رفتن نوزاد ساخته شدند.

یکی از مسائلی ک بسیار حائز اهمیت می باشد، قیمت تخت و کمد نوزاد در عبدل آباد است.

گهواره های اولیه بیشتر شبیه یک سطل غذا بود که کناره های آن به سختی قادر به جلوگیری از بیرون آمدن کودک بودند و معمولاً از کنده های توخالی ساخته می شدند.

اگرچه این یک پیشرفت کوچک برای ایمنی کودک بود، اما جای زیادی برای بهبود وجود داشت. در حوالی قرن نوزدهم، پیشرفت‌های واقعی زمانی آغاز شد که الهام‌بخش تخت‌خواب‌ها از حوضچه‌ها، گهواره‌ای بزرگ برای نوزادان، گرفته شد.

گهواره ها از روی زمین بلند می شدند، در درجه اول برای دور نگه داشتن نوزادان از کف های سرد، و اضلاع بالاتر برای جلوگیری از بیرون آمدن آسان نوزادان از گهواره اضافه می شدند. صنعتگران گهواره به سرعت به دیواره‌هایی روی آوردند که نه تنها می‌توانست نوزادی را که می‌خوابد، بلکه می‌تواند مانع از بالا رفتن یا پریدن کودک ایستاده نیز شود.

در سال 1973 سازمان غذا و دارو اولین مجموعه استانداردهای فدرال را برای ایمنی تخت نوزاد منتشر کرد. بر اساس مقاله نیویورک تایمز؛ آیین‌نامه پیشنهادی فاصله لت‌ها را با فاصله بیش از ۲ اینچ از هم ممنوع می‌کند، فضای بیش از حد بین تشک و چارچوب تخت را ممنوع می‌کند، نیاز به قفل‌های ایمن برای کناره‌های افتادن دارد و نیاز به حذف همه خطرات مکانیکی دارد.

  • منابع:
    1. Today’s baby crib is a true example of innovation and a commitment to keeping our babies safe!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.