مصرف کشمش تیزابی سبز در کانادا جان مردی را به خطر انداخت

قبلاً با حواس پرت فکر می کردم که کشمش تیزابی سبز خشک مختلف همه یکسان هستند شاید به این دلیل که آنها اغلب با مواد دیگر ترکیب می شوند و تشخیص آنها همیشه آسان نیست.

سپس Currants، یک انگور سنتی یونانی، با انواع توت‌های قرمز تیره و فوق‌العاده خوشمزه (به نظر می‌رسند) مزه کردم در آن زمان تعجب نکردم که متوجه شدم این انگور یکی از قدیمی ترین و صادراتی ترین انگورهای جهان از زمان های قدیم است چرا منطقه Corinth به ویژه برای رشد انگور مناسب است؟

این منطقه ساحلی یونان از آب و هوای ایده آلی برخوردار است که توسط نسیم دلپذیر دریای اژه تعدیل شده است علاوه بر این، مویزهای CiboCrudo ارگانیک هستند و به طور طبیعی در آفتاب و بدون هیچ گونه عملیات شیمیایی خشک شده اند آنقدر خوب و طبیعی است که حتی به تنهایی می تواند یک میان وعده عالی باشد که می تواند برای شما و فرزندانتان مواد فعال با ارزشی را فراهم کند.

مویز: توضیحات مختصر
یکی از خوشمزه‌ترین و مقوی‌ترین تنقلاتی که در کودکی می‌خوردم، کشمش بود و شاید بی‌آنکه بدانم، کشمش سنتی را هم مصرف کرده باشم این میوه معمولی مدیترانه ای یکی از پر انرژی ترین و کامل ترین غذاهایی است که در طبیعت وجود دارد و قدمتی به قدمت دنیا دارد به نظر می رسد که فنیقی ها و ارمنی ها اولین مردمانی بودند که کشت تاک را به کمال رساندند.

چند قرن قبل از میلاد، فنیقی ها تاک را در نزدیکی کورنت، در یونان کاشتند تصادفی نیست که آنها این منطقه را انتخاب کردند، زیرا از آب و هوای ایده آل برای رشد انگور برخوردار است.

به ویژه، کشمش خشک بسیار ارزشمند کورینث به یکی از محصولات اصلی یونان تبدیل شد و به سراسر جهان صادر شد شهرت آن نیز به لطف این واقعیت افزایش یافته است که تحقیقات علمی مدرن اصول ارزشمند تغذیه ای موجود در این انگور گرانبها را کشف کرده است.

همه می دانند که یک رژیم غذایی غنی از میوه و سبزیجات برای سلامت بدن ضروری است، با توصیه به مصرف هر پنج رنگ اصلی: سفید، سبز، زرد، قرمز و آبی با این حال، متأسفانه، در تمام دوره‌های سال برای هر یک از این دسته‌ها در دسترس بودن کافی وجود ندارد.

دقیقاً به همین دلیل ما در Cibocrudo به شما کشمش 100٪ خام و ارگانیک را پیشنهاد می کنیم که از خشک کردن طبیعی انگور Corinth به دست می آید کشمشی خوشمزه برای کام شما، حاوی مواد موثره با خواص ضروری برای سلامتی شماست.

در این برگه با ویژگی‌های کشمشی که در سایت ما برای فروش پیدا می‌کنید بیشتر آشنا می‌شویم، تا بفهمیم مواد مؤثره آن چه خواصی دارد و چگونه می‌توانید از آنها در آشپزخانه استفاده کنید تا به بدن خود برتری بخشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.