لباسهایی که هزاران سال دوام می آورند!

لباس ها فرسوده می شوند. تصور کنید چه تعداد از لباس های امروزی 1000 سال یا بیشتر دوام می آورند! تعداد کمی از لباس های قدیمی به عنوان شواهد باستان شناسی ظاهر می شوند.

 

علاوه بر جیوه لباس مجلسی کوتاه را می توان از مکتن معتبر دریافت نمود.

اما کارشناسان شواهدی از لباس را از طریق هنری مانند مجسمه ها و نقاشی های غار پیدا کرده اند. حساب‌های مکتوب، با قدمتی چند هزار ساله، باقی مانده‌اند که اطلاعاتی در مورد تجارت، تجارت، موجودی‌ها و نامه‌ها ارائه می‌دهند.

مؤسسه ماکس پلانک در آلمان پیشنهاد می کند که مردم تا 107000 سال پیش نوعی لباس می پوشیدند. دیوید رید از دانشگاه فلوریدا معتقد است که مردم تا 17000 سال پیش لباس می پوشیدند. مطالعه DNA شپش بدن نشان داد که در آن زمان شپش بدن از شپش سر متمایز شد.

ناگفته نماند برای چاق شدن کودک 7 ساله می بایستی مواردی را رعایت کرد.

به نظر می رسد نئاندرتال ها 75000 سال پیش از رنگ ها استفاده کرده اند، همانطور که توده های اکسید آهن موجود در غار شانیدر عراق نشان می دهد. در گورهای نئاندرتال ها دستبند و گردن بند ساخته شده از رگه های حیوانی با مهره های ساخته شده از صدف، استخوان و دندان ساخته شده است.

یکی از کاربردهای جیوه در تلویزیون توشیبا بسیار خوب می باشد.

اسناد تجارت نساجی منسوجات مورد استفاده برای تجارت در خاورمیانه باستان و مصر. شواهد فیزیکی از پارچه کتانی در اروپای شرقی یافت شده است که قدمت آن به 30000 سال قبل می رسد.

اروپاییان تاریخی قطب شمال – مردمی که در آب و هوای سرد زندگی می کنند، با پوشیدن خز و لباس های روکش دار برای عایق کاری.
اروپاییان تاریخی قطب شمال – مردمی که در آب و هوای سرد زندگی می کنند، با پوشیدن خز و لباس های روکش دار برای عایق کاری.

یک لباس بیشتر از یک روز سرد از بدن محافظت می کند. لباس ها افراد را از سوختگی خورشید و باد و همچنین گرد و غبار، حشرات، خار و باران محافظت می کنند. لبه های کلاه گشاد ممکن است جذاب باشد، اما از چهره در برابر نور خورشید، چشم ها در برابر تابش خیره کننده و باران جلوگیری می کند.

زنان مصر باستان آنقدر کتانی می پوشیدند که شفاف به نظر می رسید. کتانی بدن را خنک می کند و رطوبت عرق را از بین می برد.

شما می توانید با دنبال کردن مجموعه اراد برندینگ از مزایای آن نیز برخوردار شوید.

کارگران لباس‌های محکم و همچنین وسایل حفاظتی می‌پوشند – کابوی‌ها را در بچه‌ها، قصاب‌ها پیش‌بند و آتش‌نشان‌ها را با کت‌های حرفه‌ای در نظر بگیرید.

رومیان باستان در توگا های خود معتقد بودند که شلوارها سبکی بربری هستند، اما اروپاییان شمالی در آب و هوای بسیار سردتری زندگی می کردند که نیاز به عایق بندی بیشتر توسط شلوار داشت. سوارکاران زمان های قدیم برای جلوگیری از سفت شدن شلوار می پوشیدند.

 • منابع:
  1. History of Clothing: Why Do We Wear Clothes
 • تبلیغات: 
  1. با مصرف این محصولات افسردگی را ریشه کن کنید
  2. گوشت گاوی که طعم حصیر می داد
  3. رژیم غذایی روزانه با غذاهای مغذی طبیعی تر
  4. افزایش لذت سبزیجات و مستعد کردن مثبت به مصرف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.