طراحی دستگاه ساکشن چربی شکم به عنوان ماشین زمان

کرایولیپولیز در سال 2008 متولد شد همچنین به عنوان کول اسکالپتینگ شناخته می شود، در دسته درمان های زیبایی غیر تهاجمی قرار می گیرد و بهترین جایگزین برای لیپوساکشن نامیده شده است.

لازم به ذکر است که استفاده از دستگاه ساکشن چربی شکم در سال 2022 به عنوان پرکاربردترین دستگاه در علم پزشکی معرفی شده است.

“کریو” به معنای سرما است و لیپولیز به تجزیه لیپیدها در سلول های چربی (سلول های چربی) اشاره دارد بنابراین روشی برای لاغری پایدار با سرما است.

سوزاندن چربی به طور طبیعی به صورت موضعی دشوار است Nova Cryo به لطف اپلیکاتورهای مختلف خود به شما این امکان را می دهد که هر قسمت از بدن را به طور موثر درمان کنید و با ایمنی کامل به نتیجه مطلوب برسید.

کرایولیپولیز: یک روش غیر تهاجمی

جلسات کرایولیپولیز لزوماً توسط پزشک انجام نمی شود و می تواند در مرکز زیبایی انجام شود آنها شامل اعمال کرایودهای سرد بر روی نواحی چرب هستند که دمای آنها بسته به بیمار بین 5 تا -10 درجه سانتیگراد متغیر است کرایولیپولیز بدون بیهوشی، تزریق یا تهاجم پوستی انجام می شود.

قرار گرفتن طولانی مدت در معرض سرما باعث می شود سلول های چربی وارد فرآیند آپوپتوز (مرگ برنامه ریزی شده سلولی بدون التهاب) شوند سلول خود تخریب می شود و توسط ماکروفاژها به روش طبیعی از بین می رود در مورد سلول های چربی، سلول به طور خودکار تجدید نمی شود بنابراین کرایولیپولیز سلول هایی را که هدف قرار می دهد به طور دائم از بین می برد.

این روند پیشرونده است و چند هفته تا چند ماه طول می کشد تا قابل مشاهده شود: متخصصان از دو ماه برای معده، تا چهار ماه برای ران یا کیسه های زینتی صحبت می کنند. چندین جلسه بسته به ناحیه و پزشک لازم است.

کرایولیپولیز توسط ساکشن روی ناحیه‌ای قرار می‌گیرد که قرار است روی یک دستمال مرطوب آغشته به ژل کرایولیپولیز مخصوص برای محافظت از پوست انجام شود هنگامی که کرایولیپولیز بوسیله مکش شروع شد، کرایود که از دو صفحه ورقه ای تشکیل شده است، پوست را قبل از انتشار سرما بر روی ناحیه می مکد.

دما می تواند تا -10 درجه سانتیگراد کاهش یابد سپس سلول های چربی تحت تأثیر سرما که آنها را متبلور می کند، خود تخریب می شوند و سپس توسط بدن از بین می روند یک جلسه کرایولیپولیز با ساکشن حدود 50 دقیقه طول می کشد.

بنابراین، بسته به اندازه چین چربی، 2 تا 3 جلسه کرایولیپولیز در هر ناحیه تحت درمان را توصیه می کنیم ما این توصیه را در طول یک تشخیص عمیق اصلاح می کنیم.
علاوه بر این، بیش از 3 آسپیراسیون در هر منطقه و در سال توصیه نمی شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.