صابون زغال بامبو در اصفهان

دلیل اینکه لوش شستن دست‌ها را با آب و صابون توصیه می‌کند این است که صابون کثیفی، باکتری‌ها، مخمرها و قارچ‌ها را از بین می‌برد حقیقت این است که باکتری ها را می کشد، اما ویروس ها را نمی کشد.
صابون ها به طور موقت یک محیط قلیایی متخاصم ایجاد می کنند که در آن نه باکتری ها و نه ویروس ها محیط مناسبی برای زندگی پیدا نمی کنند پس از استفاده از صابون، اسیدیته طبیعی بدن باز می گردد، مانند میلیون ها ارگانیسم غیر بیماری زا که روی پوست رشد می کنند پوست ما به طور طبیعی یک سطح بسیار خشک برای سایر باکتری‌های کمتر دوست‌دار است.»

ما صابون مایع نمی‌سازیم زیرا در نهایت صابون نیست، بلکه مایع شوینده است، یعنی قلیایی نیست و همچنین برای جلوگیری از تکثیر میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا به نگهدارنده‌های مصنوعی نیاز دارد. 

در صابون زغال بامبو که به دلیل قلیایی بودن آن غیر ممکن است اتفاق بیفتد (اما در آب کثیف اطراف میله، اگر به درستی تخلیه نشود ممکن است اتفاق بیفتد) گویی این کافی نیست، صابون مایع در یک بطری پلاستیکی می آید و توزیع کننده آن قابل بازیافت نیست.

باکتری های ساکن بر روی فضا تسلط دارند و ترکیباتی تولید می کنند که مزاحمان را دفع می کنند دانشمند آرایشی و بهداشتی و مخترع محصولات، دانیل کمبل توضیح می دهد: “مواد نگهدارنده در صابون های مایع دست، میکروارگانیسم هایی را که روی پوست زندگی می کنند، دوستانه یا غیر دوستانه، از بین می برند.

 وقتی باکتری‌های “خوب” برای محافظت از پوست خود نداشته باشید، در برابر مهاجمان خارجی آسیب‌پذیرتر می‌شود و پوست خشک یا آسیب‌دیده را برای شما به ارمغان می‌آورد.

صابون های شاداب یک قدم جلوتر می روند کمپبل اضافه می کند که به جای از بین بردن همه باکتری ها، از جمله باکتری های خوب، “آنها به حفظ تعادل میکروگل در پوست کمک می کنند.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.