شیلنگ باک بنزین پراید باعث آتش سوزی ساختمان پلاسکو شد

این نام عمومی به شیلنگ‌های مقاوم در برابر خواص سایشی این سوخت‌ها است که در انتقال گازوئیل، بیودیزل، انواع اتانول، متانول، جایگزین‌های سوخت بنزین، نفت کوره و انواع سوخت بخار با ترکیبات شیمیایی مختلف استفاده می‌شود.

راه حل هایی برای جلوگیری از این مشکل خلاء در شیلنگ باک بنزین پراید وجود دارد.

اول از همه، دریچه تهویه روی درپوش مخزن که به سمت داخل باز می شود، با ایجاد خلاء و کشیدن دیافراگم سوپاپ باز می شود و اجازه ورود هوا را می دهد در نتیجه وقتی هوا وارد مخزن می شود، خلاء خارج شده و بسته می شود.

ممکن است بیش از یک پاسخ برای این سوال وجود داشته باشد که “چرا پمپ بنزین خراب می شود؟” با این حال، شایع ترین علت خرابی، بدون بنزین ماندن خودرو برای مدت طولانی است.

در خودروهای بنزینی سطح باک نباید از یک چهارم پایین بیاید به دلیل پایین آمدن سوخت از این سطح، ممکن است پمپ خودرو به مرور زمان از کار بیفتد.

اتصالات شیلنگ باید تا حد امکان کوتاه و به صورت یک تکه باشد و گیره ها روی اتصالات قرار گیرند شیلنگ های مورد استفاده نباید بیشتر از 1.5 متر باشد اگر مجبورید آن را در فاصله بیش از 1.5 متر نگه دارید باید با نصب لوله مسی یا لوله فولادی استفاده شود.

با 14 درصد تخفیف، پاک کننده انژکتور 5 لیتری DPF بریو به قیمت 678 لیر، با 14 درصد تخفیف، پاک کننده انژکتور 5 لیتری DPF به قیمت 678 لیر، با 33 درصد تخفیف سیستم سوخت بنزین و 150 میلی لیتر انژکتور Cle، 695 درصد تخفیف می توانید سیستم سوخت بنزین و پاک کننده انژکتور را با قیمت 163 لیر داشته باشید.

این محصول یک روان کننده به خوبی توسعه یافته برای سوخت دیزل کم گوگرد است که سطح میکرو فیلم اصطکاک بسیار کم را تشکیل می دهد و از عملیات شیمیایی فعال سرچشمه می گیرد راندمان احتراق سوخت را افزایش می دهد، سایش انژکتور و پمپ را کاهش می دهد، انتشار گازهای گلخانه ای و مصرف سوخت کمتری را فراهم می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.