شکلات تافی خارجی که موجب افزایش اشتها می شود

شکلات تافی خارجی تقویت کننده خلق و خوی برای رفاه شماست. از شکلات لذت ببرید. برای طعم کامل شکلات، کمی آزمایش انجام دهید: قبل از لذت بردن از شکلات، شکلات را با دقت بررسی کنید.

هشیارانه ذره ذره جدا شوید حتی نویز هم مهم است. آن را استشمام کنید و اجازه دهید عطر در آن فرو برود. فقط پس از آن اجازه دهید یک تکه شکلات زیر زبان شما بلغزد، سپس در کیسه گونه چپ و راست. طعم را بررسی کنید. بقیه به آرامی در دهان شما ذوب می شوند. خوشت آمد؟ چه احساسی دارید؟

همه چیز به انتخاب بستگی دارد.برای لذت بردن آگاهانه، توصیه می شود به حرف های خود گوش دهید و ابتدا بفهمید که طعم شکلات از چه چیزی قدردانی می کنید.

آیا طعم شیرین، عطر کاکائو یا ذوب ظریف آن را می خواهید؟ بنابراین می توانید شکلات را بر اساس آن انتخاب کنید و تصمیم آگاهانه برای نوقای شیرین، شکلات تلخ تلخ یا شکلات شیری ذوب شده در دهان بگیرید. بیشتر اوقات شما به کمتر راضی هستید.

شکلات

هیچ غذای “خوب” یا “بد” وجود ندارد. بنابراین اگر رژیم غذایی متنوع و متعادلی دارید، می توانید هر از گاهی خود را با یک شیرینی پذیرایی کنید. مهم است که به مقدار آن توجه داشته باشید.

اجازه ندهید که میل به شیرینی در وهله اول زیاد شود و از غذاهای کوچک استفاده کنید، به عنوان مثال. ب. مینی بارهای شکلاتی مانند KITKAT . این باعث می‌شود که پیگیری را برای شما آسان‌تر کند.

آیا طبق هرم غذایی یک رژیم متعادل می خورید ؟ سپس در منوی شما جایی برای غذاهای شیرین یا خوش طعم وجود دارد. با این حال، بیش از 10 درصد از انرژی دریافتی روزانه نباید از شکر اضافه شده به غذا باشد. این غذاها بیش از همه شامل نوشیدنی هایی مانند کولا، لیموناد یا چای سرد و همچنین شیرینی ها یا تنقلات هستند. بنابراین بزرگسالانی که به طور متوسط ​​2000 کیلوکالری در روز مصرف می کنند، نباید بیش از 50 گرم شکر اضافه مصرف کنند.
با چند نکته می توانید تضمین کنید که شکلات برای مدت طولانی به شما لذت می دهد. آنها را خنک و خشک نگهداری کنید، در غیر این صورت خطر تشکیل به اصطلاح چربی یا شکوفه قند وجود دارد. همچنین باید مطمئن شوید که شکلات را به تنهایی نگه دارید، در غیر این صورت به راحتی بوی خارجی می گیرد و لذت شما را خراب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.