حکایت هدیه زیتون در افسانه باستانی آتن!

آتنی ها ادعا کردند که زیتون ابتدا در آتن رشد کرد، صرفاً یک غرور محلی بود.[49] در یک افسانه باستانی بنیاد آتن، آتنا با هدیه زیتون، حمایت آتیکا را از پوزیدون به دست آورد.

شما می توانید با نگهداری طلا در فویل آلومینیوم از آن بهره مند شوید.

به گفته پدر گیاه شناسی قرن چهارم قبل از میلاد، تئوفراستوس، درختان زیتون معمولاً حدود 200 سال سن داشتند، [50] او اشاره می کند که همان درخت زیتون آتنا هنوز در آکروپولیس رشد می کرد.

هنوز در قرن دوم پس از میلاد در آنجا دیده می شد؛ [51] و زمانی که پاوسانیاس به آن نشان داده شد.

همچنین نگهداری زیتون برای مدت طولانی شرایط به خود را دارد.

او در سال 170 بعد از میلاد گزارش داد: «افسانه همچنین می‌گوید که وقتی ایرانی‌ها آتن را آتش زدند، زیتون سوزانده شد، اما همان روزی که سوزانده شد دوباره به ارتفاع دو ذراع رشد کرد.»[52] کنده، و سن زیاد برخی از درختان زیتون موجود نشان می دهد که ممکن است قدمت درخت زیتون آکروپولیس به عصر برنز باشد.

یکی از هنرهای منحصر به فرد نقاشی با رنگ روغن می باشد.

زیتون برای آتنا مقدس بود و روی سکه های آتنی ظاهر شد.

تئوفراستوس، در «درباره علل گیاهان»، به اندازه انگور گزارشی منظم و مفصل از زیتون ارائه نمی‌کند، اما روشن می‌کند (در 1.16.10) که زیتون کشت شده باید به صورت رویشی تکثیر شود.

در واقع، گودال‌ها زیتون‌های خاردار و وحشی تولید می‌کنند که توسط پرندگان به دور و بر گسترده می‌شوند. تئوفراستوس گزارش می دهد که چگونه می توان زیتون حامل را بر روی زیتون وحشی پیوند زد که یونانیان نام جداگانه ای به نام کوتینوس داشتند.

شما می توانید با ارتباط  نقره فروشی اصفهان از آن بهره مند شوید.

او در تحقیق خود در مورد گیاهان (2.1.2-4) بیان می کند که زیتون را می توان از یک تکه تنه، ریشه، یک شاخه یا یک چوب تکثیر کرد.

 • منابع:
  1. Olive
 • تبلیغات: 
  1. کیک یک ماده غذایی اعجاب انگیز
  2. سرویس آرکوپال آتش را مهار می نماید
  3. از چه خودکار رنگی برای علامت گذاری استفاده می کنید؟
  4. دامن نوعی پوشش ایده آل برای مراسمات پادشاهی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.