ترکیب چای فامیلا و عصاره قهوه در درمان میگرن

فواید چای سیاه
چای سیاه که پرمصرف ترین نوشیدنی در ترکیه است، نوشیدنی مورد علاقه بسیاری از افراد برای صبحانه و بعد از غذا است حتی معتادان هم هستند. وقتی چای سیاه به مقدار مناسب مصرف شود، فواید زیادی دارد.

فواید چای سیاه

می توان گفت مصرف چای فواید بسیاری دارد همچنین اثر مسکن نیز دارد شما با مصرف هر روز آن ی توانید کنترل بسیاری از بیماری ها را به دست بگیرید

و از بهترین برند ها می توان از چای فامیلا نام برد
از ایمنی حمایت می کند
اثرات کافئین بر بدن
یک فنجان چای چقدر کافئین دارد؟
مغز هم به چای عادت می کند
اگر کم خونی دارید، مراقب باشید!
چای را برای مدت طولانی نجوشانید
چای با طعم تلخ ننوشید
روزانه 2.45 میلیون فنجان چای سیاه در ترکیه مصرف می شود. مصرف سالانه چای برای هر نفر 3 کیلوگرم است این مقدار برای هر نفر معادل 1240 لیوان است علاوه بر این، چایی که به درستی دم کرده و در حد اعتدال نوشیده شود، سهم مهمی در سلامتی دارد.

از ایمنی حمایت می کند
بر اساس مطالعات، چای سیاه به سلامت قلب کمک می کند به لطف فلانویدهای موجود در چای سیاه، خطرات قلبی عروقی 68 درصد کمتر است.

علاوه بر این، کاتچین ها و تافلاوین های موجود در چای از تکثیر سلول های سرطانی بدون مهار رشد طبیعی سلول ها جلوگیری می کنند پلی فنول های چای و چای به دلیل خواص ضد باکتریایی و بازدارندگی رشد باکتری، از سیستم ایمنی قوی حمایت می کنند.

اثرات کافئین بر بدن
چای به لطف محتوای کافئین موجود در آن، نه تنها به جریان خون کمک می کند، بلکه از عملکرد مغز نیز پشتیبانی می کند بر اساس مطالعات اخیر، کاتچین و کافئین بر وزن بدن و مصرف انرژی تأثیر دارند.

کافئین ترموژنز را تحریک می کند و باعث اکسیداسیون چربی در افراد می شود فیتوکمیکال‌های موجود در چای سیاه از تقویت استخوان‌ها حمایت می‌کنند و به تراکم استخوان کمک می‌کنند.

یک فنجان چای حاوی 50-70 میلی گرم پتاسیم و 0.10-0.12 میلی گرم فلوئور است همچنین سرشار از منگنز است یک لیوان به طور متوسط ​​حاوی 0.1-0.3 میلی گرم منگنز است.

یک فنجان چای چقدر کافئین دارد؟
یک لیوان چای خوب حاوی 50-70 میلی گرم کافئین است مصرف روزانه کافئین نباید بیش از 300 میلی گرم باشد روزانه 2 تا 4 فنجان لیمو ترش و شفاف قابل مصرف است.

مغزهم به چای عادت می کند
هنگامی که به دلیل کافئین بیش از حد مصرف شود، سیستم عصبی و سیستم گردش خون را تسریع می کند و باعث تپش قلب و افزایش سرعت می شود.

اگرچه مصرف چای در افراد احساس تناسب اندام و انرژی ایجاد می کند، اما پس از مدتی سلول های مغز به آن عادت کرده و باعث خواب آلودگی فرد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.