به سرقت رفتن حوله تن پوش هوم استار در فروشگاه

حوله با هود پانچو

هنگام انتخاب پانچو با هود، می خواهیم مطمئن شویم که آنقدر بزرگ هستند که به راحتی با بدن کودک منطبق شوند ما آنها را خیلی تنگ یا خیلی شل نمی خواهیم. باید درست باشد!

پارچه باید به اندازه ای نرم باشد که در برابر پوست کودک شما احساس راحتی کند، اما نه آنقدر نرم باشد که هنگام پوشیدن به راحتی در موها یا لباس های کودک شما گره بخورد.

امروزه افراد بسیاری از حوله تن پوش هوم استار استفاده می کنند

حوله های با هود پانچو همه این ویژگی ها را دارند این پوشش حمام مناسب برای کودک است از 100% پنبه ساخته شده و قابل شستشو در ماشین لباسشویی می باشد. 

آنها در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی عرضه می‌شوند، بنابراین شما می‌توانید مدل مناسب را برای کودک خود پیدا کنید هود به گرم نگه داشتن سر کودک کمک می کند و حوله آب را جذب می کند و کودک را خشک نگه می دارد.

چرا ارزش انتخاب حوله بزرگ برای کودک را دارد؟

یک حوله سایز بزرگ برای کودک در ساحل یا استخر راحت تر خواهد بود اندازه بزرگ به آنها اجازه می دهد تا به راحتی روی پشت یا شکم خود دراز بکشند بدون اینکه حرکات خود را محدود کنند به علاوه حوله های بزرگ برای کودکان به دلیل سطح بزرگتر آب را کاملا جذب می کنند. 

این بدان معنی است که آنها می توانند محافظت بهتری در برابر گرما و اشعه خورشید نسبت به حوله های کوچکتر داشته باشند حوله بزرگتر دوام بیشتری خواهد داشت و نیازی به تعویض مکرر نخواهد داشت.

بهترین حوله ساحلی که سریع خشک می شود

بهترین حوله ساحلی که سریع خشک می شود در واقع یک حوله میکروفیبر است این پارچه های سبک وزن از رشته های ریز زیادی از الیاف ساخته شده اند که با هم کار می کنند تا آب را جذب کرده و به سرعت خشک شوند حوله های میکروفایبر برای سفر عالی هستند زیرا نرم و جاذب هستند و در عین حال سبک هستند و به راحتی در کیف یا چمدان بسته بندی می شوند.

حوله های میکروفایبر رنگ ها و طرح های مختلفی دارند، اما بهترین آن ها از 100 درصد میکروفایبر ساخته شده اند آنها صاف، ابریشمی در لمس و بسیار بادوام هستند. 

برخی از حوله های میکروفایبر دارای بافت حلقه ای بسیار بلند برای قدرت جذب بیشتر هستند، در حالی که برخی دیگر دارای الیاف ریز هستند که شن، کثیفی و سایر ذرات را بدون باقی ماندن روی پوست یا موهای شما به دام می اندازند حوله ساحلی که به سرعت خشک می شود افزودنی عالی برای کیف ساحلی تابستانی شماست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.