با شلوار لی مام فیت زنانه تابستانی خنک را تجربه کنید

مورخان مد عصر ما چه خواهند گفت؟ چیزی که در تاریخ مد نبوده است: کلاه گیس پودری، کریول، دامن ماکسی، دامن کوتاه، بیکینی، شلوار مدادی، شلوار گشاد در قرن بیست و یکم، مردم تمام تخیل خود را خسته کردند، دیگر نمی توانستند چیز جدیدی اختراع کنند و شروع به پوشیدن شلوارهایی با سوراخ های بزرگ روی زانو کردند حتی اگر شاید این تاریخ سبک هاست که بتواند به معما پاسخ دهد.

جستجو برای «تاریخ شلوار لی مام فیت زنانه پاره شده» این نظریه را مطرح می کند که این سبک پاره شده از نوازندگان راک در دهه 1970 سرچشمه می گیرد که می خواستند کلیشه های موسیقی و لباس را بشکنند.

این سبک توسط جوانانی اتخاذ شد که آنها نیز به استاندارد اعتراض کردند اعتراض و شورش با شلوار جین پاره اینگونه آغاز شد Iroquois، خالکوبی، پاهای برهنه با آنها منطقی به نظر می رسید اما این تاریخ است.

در زمان ما، با نگاه کردن به دختران، و حتی دختران نه چندان جوان پاشنه دار، با بلوزهای ابریشمی و شلوار جین پاره، به شورش فکر نمی شود ایده ذهنیت گله به وجود می آید وقتی یک گوسفند همه را به جایی به ورطه می برد.

معمای شلوار پاره برای من یک راز باقی ماند و از همه مهمتر، من نتوانستم حداقل انتقادی از این مد مدرن در اینترنت پیدا کنم یادم می آید که مردم اغلب از مد زنان انتقاد می کردند: مثلاً دامن های کوتاه و مایو بیکینی حالا به نظر می رسد که هیچ کس اهمیت نمی دهد.

یا همه آنها برای حمایت از این جریان توطئه کردند؟ آیا همه اینها حتی برای پول، سود اختراع شده است؟ چیز نو (حتی پاره شده) را می توان با قیمت بالاتر فروخت اگر کسی چیزی در مورد راز شلوار جین سوراخ دار می داند، لطفا ایده اش را به اشتراک بگذارد لطفا نگویید زیباست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.