افزایش فروش دفتر ضرب در یزد موجب قتل سهام دارش شد

دفتر ضرب با خط تولید دفتر و دفترهای ساخته شده از نیشکر بدون کلر نقش بسزایی در مراقبت از محیط زیست دارد. همچنین می توانید بخوانید: Diverplaza، اولین مرکز خریدی که از نی های زیست تخریب پذیر در باغ غذا استفاده کرد.

در مقایسه با تولید یک تن دفتر سفید، در تولید دفتر طبیعی (پیمان زمین) 13.5 درصد انرژی کمتر، 8.4 درصد بخار کمتر و 9.3 درصد کمتر آب مصرف می شود.
باگاس یک باقیمانده کشاورزی و صنعتی است که مانند دفترهای سنتی ساخته شده از چوب، با تولید مواد غذایی و استفاده از زمین رقابت نمی کند.
زمان های کوتاه تجدید کشت نیشکر (8 تا 10 ماه) در مقایسه با سایر منابع الیاف مانند چوب درختان که 8 تا 15 سال طول می کشد تا چرخه کشت آنها کامل شود، باگاس نیشکر را به یک محیط زیست جایگزین و پایدار تبدیل می کند.
در ساخت دفتر طبیعی از مواد شیمیایی سفیدکننده مانند کلر که فاضلاب آلاینده تولید می کنند استفاده نمی شود. کلمبیا یکی از تنها چهار کشوری است که از باگاس نیشکر دفتری پایدار و سازگار با محیط زیست تولید می کند.

دفتر

آکسفورد طیف نوت‌بوک‌های ریز سوراخ‌دار Europeanbook 1 و Recambio color 1 را که دو محصول ستاره‌ای در بخش مدرسه هستند، با رنگی جدید گسترش می‌دهد. رنگ فیروزه ای به طیف 8 رنگ روشن و مدرن موجود تا به امروز اضافه شده است.

هر دو طیف Europeanbook1 و Color Refill با داشتن جعبه رنگی مطابق با جلد (همچنین مارپیچ در مورد نوت‌بوک‌های میکرو سوراخ‌دار) مشخص می‌شوند، بنابراین اجازه می‌دهد یادداشت‌ها بر اساس موضوع سازماندهی شوند. هر دو محصول در فرمت A4، 80 برگ و شبکه 5×5 موجود هستند.

نوت‌بوک‌های میکرو سوراخ‌دار در روکش‌های سخت اضافی و پد چسب‌دار در پوشش‌های پلاستیکی برای محافظت بهینه ارائه می‌شوند. همچنین دارای یک تقویت کننده مقوایی در انتهای بلوک است تا به محصول استحکام بیشتری بدهد.

مدیر توضیح می دهد که از کارخانه های تولید ما در Yumbo، Valle del Cauca و Guachené، Cauca، ما یکی از چهار کشوری هستیم که دفتر را از باگاس نیشکر تولید می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.