استفاده پنیر پیتزا ورقی در نقاشی ونگوگ

محصولات لبنی یکی از بهترین منابع غذایی کلسیم و سایر مواد مغذی برای انسان هستند و به افراد در هر سنی سه مزیت مهم را ارائه می دهند.

سلامت استخوان
پنیرها دارای محتوای خوبی از کلسیم، پروتئین، منیزیم، روی و ویتامین‌های A، D و K هستند به همین دلیل است که پنیر برای رشد استخوان‌های سالم در کودکان و بزرگسالان و برای پیشگیری از پوکی استخوان ضروری است خوردن پنیر به شما کمک می کند تا سلامت استخوان ها را حفظ کنید.
سلامت دندان ها
پنیر به دلیل داشتن کلسیم بالا سلامت دندان را بهبود می بخشد و pH پلاک دندان را افزایش می دهد و به آن اجازه می دهد در برابر پوسیدگی دندان محافظت کند.


کسانی که به طور منظم پنیر پیتزا ورقی می خورند، فشار خون پایین تری دارند، حتی اگر بسیاری از پنیرها سرشار از چربی و سدیم هستند ریکوتا به اندازه کافی کلسیم برای کاهش فشار خون دارد و چربی کمی دارد و کسانی که به دنبال پنیر کم سدیم و چربی هستند می توانند پنیر سوئیسی یا پارمزان، فتا، پنیر بز و پنیر خامه ای را انتخاب کنند.

هیچ کمبودی در پنیرهای سبک وجود ندارد، اگرچه در این مورد بررسی اطلاعات تغذیه ای و به ویژه محتوای سدیم مهم است با این حال، متخصصان تغذیه توصیه می کنند که پنیر را به طور منظم در رژیم غذایی قرار دهید و پنیرهای فرآوری نشده و فرآوری شده را تا زمانی که سبک شوند ترجیح دهید.

خوردن یک پنیر خوب نه تنها برای کام، بلکه برای سلامتی شما نیز مفید است و به همین دلیل نیز دیوورا نمی تواند دستور العمل هایی را که می توانید در خانه و با دوستانتان میل کنید، مناسب برای بزرگسالان و کودکانی که این غذا را دوست دارند، از دست بدهید. همه آنها را کشف کنید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.