استفاده ساعت رومانسون زنانه بند استیل در دست راست مجسمه آزادی

قطر قاب یکی دیگر از موارد مهم در هنگام خرید یک ساعت مچی جدید است. به طور کلی، قطر ساعت مردانه بین 38 تا 46 میلی متر است.

تمام ساعت های خارج از این محدوده را می توان بسیار کوچک یا بزرگ در نظر گرفت برای یافتن اندازه مناسب در این محدوده باید از اندازه مچ دست خود استفاده کنید. اگر مچ دست شما بین 14 تا 18 سانتی متر است، یک ساعت مچی کوچک با قطر 38، 40 یا 42 میلی متر برای شما مناسب خواهد بود.

اگر مچ دست شما 18 سانتی متر یا بیشتر ضخامت دارد، می توانید یک کیس بزرگتر مانند 44-46 میلی متر انتخاب کنید.

دومین موضوع مهم در انتخاب ساعت، ضخامت قاب ساعت است به عنوان یک قاعده کلی، عمق کیس باید متناسب با قطر کیس باشد.

یک ساعت با قطر 38 میلی متر تا 42 میلی متر دارای ضخامت 7 میلی متر است ضخامت ساعت رومانسون زنانه بند استیل سه موتوره ۴۴ میلی‌متری و بالاتر تقریباً ۹ میلی‌متر یا بیشتر است.

ساعت‌های مچی با پهنای بند نصف قطر بدنه، ساعت‌هایی با اندازه ایده‌آل هستند. اگرچه نسبت ها ممکن است بر اساس ترجیح و سلیقه متفاوت باشد، اما به طور کلی، یک ساعت مچی با قاب 42 میلی متری باید دارای عرض دستبند 21 میلی متری باشد. بند‌های ساعت نازک برای مردانی که مچ‌های نازکی دارند مناسب‌تر است، در حالی که مدل‌های فلزی ضخیم برای مردان با مچ‌های ضخیم خوب به نظر می‌رسند.

مواد استفاده شده در بند ناف مهم هستند

اگر می خواهید ساعت مچی مناسبی را برای مچ دست خود انتخاب کنید، باید به متریال استفاده شده در بند حداقل به اندازه عرض بند توجه کنید. ساعت‌های بند فلزی برای مردانی که مچ‌های ضخیم دارند ظریف‌تر به نظر می‌رسند، زیرا سنگین‌تر و ضخیم‌تر از ساعت‌هایی با نوارهای چرمی به نظر می‌رسند.

هنگام انتخاب ساعت مچی، ابتدا باید اندازه مچ دست خود را یاد بگیرید و دسته بندی ضخامت مچ خود را تعیین کنید. پس از آن، با در نظر گرفتن بند و عناصر مربوط به قاب که در بالا ذکر کردیم، می توانید ظاهری عالی داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.