استفاده از کفش اسکیت رولربلید برای درمان چاقی

هش اسکیت 

این بازی با 3 یا بیشتر بازیکن بهترین کار را دارد شما به یک پارک اسکیت نیاز دارید که تا حد ممکن رمپ داشته باشد و استقامت زیادی داشته باشد.

 این بازی مانند هش خوب قدیمی (بازی catch and knock-off) فقط با کفش اسکیت رولربلید انجام می شود شخص باید سعی کند شخص دیگری را از پا درآورد و این کار بقیه بازی را در اختیار خواهد گرفت (توسط لنی)

مسابقه اسکیت

تا حد امکان می توانند شرکت کنند یکی شروع می کند و یک ترفند اسکیت اجرا می کند یکی پس از دیگری باید این ترفند اسکیت را کپی کنید اگر نتوانید ترفندی انجام دهید، حذف شده اید آخری برنده شد

زنجیر اسکیت باز

یکی از بازیکنان می‌راند و بقیه پشت سر می‌گذارند سپس، یکی پس از دیگری، اسکیت بازها روی یکدیگر نگه می دارند تا زمانی که به یک خط کامل از اسکیت بازها تبدیل شود.

به عنوان یک جایگزین، یک رقابت تیمی را نیز می توان از این طریق شروع کرد: هر تیم سعی می کند زنجیره ای از اسکیت بازها را تشکیل دهد که تا حد امکان طولانی باشد و برای مدت زمان مشخصی در کنار هم بماند سطح دیگری از دشواری: باید از موانع اجتناب کرد بدون شکستن زنجیره.

اسکیت بورد نشستن خیلی باحال تره!!!!!!!!!!!!!

یک جاده خاکی آسفالته غیرخطرناک (به وضوح چیده شده) پیدا کنید و در حالی که روی کفش اسکیت نشسته اید از شیب پایین بیایید به عنوان مسابقه نیز قابل استفاده است.

 برای ایمنی، کارمندانی را در شروع و پایان پست کنید که اگر شخصی در مسیر است، ماشین، دوچرخه یا تراکتور را متوقف کند در سمت راست یا چپ مسیر مزرعه نباید هیچ مانعی (سنگ، درخت، خندق عمیق) و غیره وجود داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.