استفاده از کاسه سنگ توالت در آفریقای جنوبی ممنوع اعلام شد

هنگامی که میکروب و کثیفی در کاسه سنگ توالت از بین رفت، مطمئن شوید که به طور منظم کاسه توالت خود را تمیز کنید تا دوباره از تجمع آن جلوگیری کنید. فرقی نمی‌کند یک محصول طبیعی بخواهید، یا یک محصول خریداری شده از فروشگاه، ما روش‌های زیادی برای امتحان داریم.

جوش شیرین و سرکه، و همچنین ترفند سنگ پا، ایده آل هستند اگر چیزی طبیعی و غیر سمی می خواهید. اگر می خواهید به طور کلی از تمیز کردن خودداری کنید، به سراغ روش پاک کن جادویی بروید. فقط مطمئن شوید که آن را صبح روز بعد ماهیگیری کنید! در نهایت، ضایعات را با استفاده مجدد از ورق های خشک کن قدیمی برای از بین بردن حلقه کاسه توالت کاهش دهید.

پوکه یک ابزار مفید برای خلاص شدن از شر باتری های سخت در توالت است. آنها طبیعی، بدون مواد شیمیایی، ارزان هستند، چه چیزی را دوست ندارید؟

کاسه

سنگ پا نه تنها ابزاری برای توالت است، بلکه برای مقابله با لکه های سخت (مانند کاشی در حمام و استخر) استفاده می شود. رومی ها از سنگ پا برای از بین بردن موها استفاده می کردند، برخی هنوز هم از آن برای رفع کف پا استفاده می کنند!

من با استفاده از این سنگ های آتشفشانی بزرگ شده ام و در این راه درس هایی آموختم. نکاتی وجود دارد تا مطمئن شوید که سنگ پا بدون آسیب رساندن به توالت شما کار می کند.
پوکه یک سنگ آتشفشانی است. شکل و بافت سنگ در اثر فرآیند سرد شدن سریع و کاهش فشار ایجاد شده هنگام فوران سنگ از آتشفشان ایجاد می شود. رفع فشار منجر به هزاران حباب کوچک در سنگ می شود. به همین دلیل است که پوکه بسیار سبک است.

ساختار پوکه از شیشه آتشفشانی و گاهی شیشه ساخته شده است. کاغذ سنباده مانند بافت و ویژگی های سبک آن را به ابزاری عالی تبدیل کرده است، زیرا آنقدر سخت است که در خراش دادن هر نوع رسوب یا لکه ای کار بسیار خوبی انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.