استفاده از مایع لباسشویی لکه بر در صنعت هواپیمایی

اهمیت مصرف و ایجاد محصولات پایدارتر به جوانترین کارآفرینان رسیده است که بر توسعه دقیقاً این نوع اقلام مانند مواد شوینده بدون کف برای صرفه جویی در مصرف آب متمرکز هستند.

گروهی از جوان مکزیکی نیوِن را ساختند ، مایع لباسشویی لکه بر برای صرفه جویی در مصرف آب و کاملاً دوستدار محیط زیست است. همچنین به کاهش مصرف برق کمک می کند.

به گفته اولیس ناوارو، یکی از اعضای این گروه از کارآفرینان، این صابون مایع برای مهربانی با محیط و عناصر آن طراحی شده است.

ناوارو می گوید: «ما به دنبال فرمولی بودیم تا شوینده بتواند همان شستشو را، با همان کیفیت یا حتی بهتر، اما با تاثیر کمتر، ضایعات کمتر و منابع کمتر انجام دهد.

اجزای این شوینده در 21 روز تجزیه می شود، کف نمی کند و حاوی رنگ، فیکساتور و نرم کننده آب نیست. سه عنصر که معمولا در صابون های معمولی یافت می شود.

شوینده بدون فوم برای پاسخ به نگرانی ناوارو و همکارانش که به دنبال جان بخشیدن به محصولی بودند که هر چه بیشتر از آن استفاده شود، سود بیشتری برای محیط زیست و صرفه جویی داشته باشد، متولد شد.

مایع

«آنچه ما پیشنهاد می کنیم بهبود روش استفاده است. هر بار که فردی شستشو می دهد، از قسمت شستشوی چرخه شستشو اجتناب می کند و به او کمک می کند بسته به ظرفیت بار ماشین لباسشویی در زمان، مصرف انرژی و مهمتر از همه بین 25 تا 80 لیتر آب صرفه جویی کند.” هامبرتو راموس، یکی از سازندگان، توضیح می دهد.

یک شوینده پایدار
این محصول لباس و پوست مصرف کنندگان را عاری از مواد شیمیایی و موادی می کند که در فرمول پاک کننده های معمولی ادغام شده اند. این بدان معنی است که شوینده ایجاد شده توسط راموس و شرکت نیازی به آبکشی ندارد یا لباس ها را زبر می کند.

این صابون علاوه بر مراقبت از محیط زیست، به محافظت از اقتصاد مردم کمک می کند زیرا محصول بیشتری دارد و برای تمیز و خوشبو کردن لباس ها نیازی به استفاده از نرم کننده ها یا مکمل های دیگر نیست.

این گروه شروع به تولید این شوینده بدون کف برای صرفه جویی در مصرف آب کرد، در سال 2013 و یک سال بعد شروع به ادغام آن در بازارهای محصولات ارگانیک و در موسسات مسئول فروش محصولات صنعتی و محلی کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.