استفاده از لامپ ال ای دی چشمک زن در تابلوهای هنری تجسمی

چگونه نور می تواند بر انحصاری بودن فضای داخلی شما تأکید کند نور یکی از عناصر اصلی است که فضا را شکل می دهد به لطف آن است که می توان مناطق را در یک خانه یا آپارتمان بدون نصب دیوارهای پارتیشن جدا کرد.

نورپردازی مناسب حال و هوای استراحت را تنظیم می کند، به تمرکز در دفتر خانه یا ایجاد یک آرایش عالی در حمام کمک می کند نور محصور شده به شکلی بی انتها نیز راهی عالی برای تأکید بر انحصاری بودن فضای داخلی است که به لطف آن ظاهری عالی به خود می گیرد.

بنابراین چگونه نورپردازی رابا لامپ ال ای دی چشمک زن برای اتاق های جداگانه انتخاب کنیم و به چه نکاتی توجه کنیم تا طراحی داخلی اتاق نشیمن با منحصر به فرد بودن و طعم خوب خود را خوشحال کند؟

 

نور در نقش اصلی کمی تئوری نور در هر اتاق باید به طور جداگانه تنظیم شود، اگرچه باید یک سبک سازگار با بقیه خانه حفظ شود ما روشنایی را به سه نوع تقسیم می کنیم که در عین حال عملکردهای آن را تعیین می کند  اصلی، محلی و تزئینی.

همانطور که به راحتی می توانید حدس بزنید، نورپردازی اصلی، به عنوان مثال، لوسترها، پلاک هایی هستند که کل فضا را روشن می کنند و باید در نقطه مرکزی چیدمان اتاق نشیمن قرار گیرند.

از نور محلی برای روشن کردن مکان هایی استفاده می شود که دور از دسترس نور اصلی باقی می مانند یا برای انجام فعالیت های مختلف مانند مطالعه استفاده می شوند.

نور تزئینی به فضای داخلی روحیه خاصی می بخشد، مبلمان پیچیده، مواد منحصر به فرد و جزئیات متفکرانه را در معرض دید قرار می دهد.

به خودی خود، می تواند یک دکوراسیون نیز باشد، اما بر خلاف سایر منابع نور، اتاق یا مناطق جداگانه آن را روشن نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.