استفاده از شورت بچه گانه در کودکان زیر 2 سال توصیه نمی شود

لباس، بلوز و به طور کلی لباس بچه گانه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای لباس‌ها یا بلوزهای بچه‌گانه و شورت بچه گانه معمولاً از پارچه باتیست و پارچه پوپلین استفاده می‌شود که هر دو بسیار نرم هستند به طوری که لباس‌ها راحت می‌شوند و می‌افتند تا پس از پوشیدن کامل شوند باتیست (نخ کتانی یا کتانی) پارچه ای ظریف و سبک است که از طریق فرآیند شمعدانی به دست می آید و مشخصه آن کمی ساتن است.

پوپلین یا پوپلین تا حدودی احساس سفت‌تری دارد و کمی سنگین‌تر است، اما ظاهر ظریف و ظریفی نیز دارد زیرا معمولاً از پنبه، پشم، ابریشم مصنوعی، ابریشم یا مخلوطی از این‌ها ساخته می‌شود.

یکی دیگر از پارچه‌های بسیار رایج و ایده‌آل برای لباس‌های کودکان، پیکه است که به دوخت سلطنتی یا مارسی نیز معروف است این نوع پارچه دارای طرح ها و نقش های بسیار متنوعی است معمولاً در لباس‌های گشاد، لباس‌های زنگوله، لباس‌های کمر کم، ژسوسیتوس، لباس‌های لایت و اسباب‌بازی‌های کودکان دیده می‌شود.

پارچه پیکه اندام زیادی به لباس اضافه می کند زیرا پارچه نخی تکه تکه شده دوازده در دوازده نخ است و نیمی از نخ های برجسته هر بخش در هر پاس تغییر می کند پنبه توری و پنبه طناب دار پارچه هایی شبیه به پیکه هستند.

برای لباس های بیرونی، بهترین چیز بدون شک پارچه های پارچه ای است، چه پنبه ای یا پشمی این پارچه‌ها گرما را ایجاد می‌کنند و طبیعی هستند، نکته‌ای که باید در نظر گرفت زیرا خز مصنوعی به همان اندازه زیباست اما می‌تواند باعث تحریک یا حساسیت شود پارچه پشمی یکی دیگر از گزینه های بسیار دلپذیر است که کودکان ما را در سخت ترین روزهای زمستان خشک و گرم نگه می دارد.

گزینه دیگر پارچه های ضدآب است که برای باران ایده آل است این لباس ها باید با پارچه های پشمی یا نوعی پارچه قابل تنفس آستر شوند تا از ایجاد ناراحتی در کودکانمان جلوگیری شود این نوع مانتو فقط در روزهای بارانی باید استفاده شود.

در اقلام مراسم یا لباس ما گزینه های زیادی پیدا خواهیم کرد اگر لباسی دیدنی، سبک و باکیفیت می‌خواهیم، ​​می‌توانیم به ابریشم متوسل شویم، با پارچه‌های نخی با پلومتی برای لباس‌های رنگارنگ و در عین حال راحت، و اگر می‌خواهیم لباس‌های مراسم روان‌تر و روان‌تری داشته باشیم، می‌توانیم به دنبال پارچه‌هایی با مقداری الیاف مصنوعی باشیم نباید فراموش کنیم که هنگام برخورد با کودکان، لباس باید با مقداری پارچه نخی مانند پوپلین یا باتیست آستر شود تا تا حد امکان راحت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.