استفاده از تینر اپوکسی به عنوان روغن موتور خودرو

به لطف این محصولات رزین اپوکسی، شیمی فلور، کفپوش رزین اپوکسی رنگی یا بی رنگ پیوسته، با یا بدون حلال (100٪ جامد یا آبی)، ضد اسید، رسانا و انعطاف پذیر را بسته به سیستم کاربردی که پشتیبانی نیاز دارد، تولید می کند.

علاوه بر این، تینر اپوکسی امکان ساخت روسازی با ضخامت های مختلف را بسته به اینکه روسازی رنگ اپوکسی پیوسته باشد یا ملات اپوکسی امکان ساخت روسازی با ضخامت های مختلف را فراهم می کند، بنابراین می توانیم روسازی هایی با ضخامت های 300 میکرون تا 5/6 میلی متر بدست آوریم.

این کفپوش های رزین اپوکسی مطابق با استانداردهایی هستند که دستورالعمل اروپا و آیین نامه فنی ساختمان در رابطه با بهداشت، طبقه بندی مقاومت در برابر آتش و لغزش نیاز دارند و به همین دلیل مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالایی دارند.

همه این عناصر باعث می شوند که رزین اپوکسی بیشترین استفاده را در ساخت روسازی های پیوسته داشته باشد.

طرز تهیه روسازی با رزین اپوکسی

برای ساخت روسازی رنگ اپوکسی پیوسته، استفاده از محصولات مختلف و پرسنل مجرب ضروری است.

در ادامه و به طور تقریبی مراحل لازم برای اجرای روسازی های رزین اپوکسی پیوسته را توضیح می دهیم:

آماده سازی پشتیبانی
درمان مفاصل و ترک ها
لایه صاف کننده
پشتیبان پرایمر
ملات خود تراز یا غیر لغزنده
پوشش نهایی مهر و موم
برای اجرای صحیح این روسازی های رزین اپوکسی پیوسته، علاوه بر محصولات با کارایی بالا و شرایط کاربرد بهینه، تجزیه و تحلیل صحیح کلیه پارامترهای درگیر در پروژه، یعنی از حالت پشتیبانی، صنعتی یا تزئینی مورد نیاز است، رطوبت ساپورت، چه در داخل و چه در خارج از منزل، زمان اجرا و دمای کاربرد.

به همین دلیل، ما از شما دعوت می کنیم تا مشاوره شخصی و بدون تعهد برای یافتن سیستم ایده آل برای کفپوش مداوم خود را دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.